Na czasie

aktualności, wydarzenia, nowości

Facebook Posts

Kochani! Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania kołami kolorów i skalą szarości :)!!! Wykupiliście wszystkie dostępne zestawy w ciągu 3 dni 😍! W związku z tym prosimy Was o chwilkę cierpliwości... Już wkrótce zestawy będą u nas ponownie dostępne :). O czym poinformujemy Was tu. Zatem... śledźcie nasz kolorowy profil 😍😍😍!
#kołokolorów #skalaszarości #analizakolorystyczna #podkreślamypięknokolorami
... See MoreSee Less

View on Facebook

Czy klasyczne połączenie czerń + biel jest dla każdego? Oczywiście, że nie! W rozwikłaniu dylematu, czy powinno się łączyć bardzo jasne odcienie z bardzo ciemnymi, czy też powinno się dodać do nich kolor pośredni, lub może w ogóle połączyć kolory o niewielkiej różnicy w walorze ... pomoże SKALA SZAROŚCI! Podczas analizy kolorystycznej określamy walor włosów, skóry, oczu klienta - przykładając skalę porównujemy ich jasność. Skrajne kolory na skali pozwalają na wskazanie najlepszego dla naszego klienta kontrastu w walorze, czyli sposobu połączenia jasności kolorów. sklep.colourandstyle.pl/rozne-akcesoria-kolorysty/137-kolo-kolorow.html ... See MoreSee Less

View on Facebook

Jak korzystać z KOŁA KOLORÓW ⭕:)?
➡ Teoria koloru (czyli wiedza na temat powstawania, atrybutów i łączenia kolorów) to fundament profesjonalnej analizy kolorystycznej. Koło kolorów i Kreatywne koło kolorów mają za zadanie przybliżyć właśnie te informacje. Akcesoria te zatem są po pierwsze przydatne w zdobyciu wiedzy i pewności na temat teorii koloru. Kolorysta to ekspert w kolorze, więc wiedza na temat teorii koloru powinna być przyswojona na bardzo wysokim poziomie!
Koła są też wykorzystywane podczas wykonywania usługi analizy kolorystycznej, aby pokazać klientowi (i pozwolić mu/jej zrozumieć 🧐 :)):
1. które kolory są ciepłe/zimne?
2. co to znaczy łączyć kolory analogicznie, monochromatycznie, kontrastowo, w triadę? Jaki sposób jest najlepszy dla klienta?
3. porównanie kolorów czystych i stopniowo rozbielanych - wskazując te najlepsze dla klienta.
4. porównanie kolorów czystych i stopniowo przygaszanych (poszarzałych i przyczernionych) - wskazując te najlepsze dla klienta.
5. jakie kolory stosować w makijażu oka, aby wydobyć naturalne piękno tęczówki?
sklep.colourandstyle.pl/rozne-akcesoria-kolorysty/137-kolo-kolorow.html
... See MoreSee Less

View on Facebook

Kochani Koloryści! Oto - po raz 1⃣ w Polsce - zestaw akcesoriów, który pozwoli Wam zrozumieć i wyjasnić podstawy teorii koloru, analizy kolorystycznej oraz sposobów łączenia kolorów 😍.
Pewnie znacie już koło kolorów... Ale czy znacie KREATYWNE KOŁO KOLORÓW? Jest to rozbudowana wersja koła kolorów pokazująca więcej odcieni (np. pomiędzy niebieskim i zielonym jest: niebiesko-zielony, ale także zielono-niebieski), jak również tonacje rozbielone (po 6 dla każdego koloru!), przyszarzałe (po 3 odcienie) oraz poczernione (po 3 odcienie).
A znacie SKALĘ SZAROŚCI? Jest to narzędzie, które pozwala na określenie waloru koloru oraz sposobów łączenia jasności kolorów.
Takie narzędzia są w Polsce dostępne tylko u nas: sklep.colourandstyle.pl/rozne-akcesoria-kolorysty/137-kolo-kolorow.html
... See MoreSee Less

View on Facebook

Kolorowe Panie! W najbliższą środę 24.01. jest możliwość skorzystania z bezpłatnej analizy kolorystycznej według podziału na 4 pory roku 🌺🌞🍂❄! Analizę tą przeprowadzi pod moim kierunkiem p. Sylwia - uczestniczka szkolenia dla kolorystów.
Jeżeli jesteś zainteresowana, zapraszam do kontaktu przez wiadomość FB. Wystarczy napisać, którą godziną wybierasz: 16 czy 18? Oraz przesłać swoje aktualne zdjęcie :D (jeżeli Twoje zdjęcie profilowe jest nieaktualne lub przedstawia coś/kogoś innego).

Ważne informacje:
- Podczas spotkania będą wykonywane zdjęcia. Zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją na ich publikację.
- Na spotkanie proszę przyjść bez makijażu.
- Po spotkaniu otrzymasz karnet kolorystyczny, czyli ściągawkę swoich najlepszych kolorów <3, dzięki czemu Twoje decyzje kolorystyczne będą zawsze trafione!

— Wyświetlone produkty: Karnet kolorystyczny i Analiza kolorystyczna.
... See MoreSee Less

View on Facebook